42. J. Redom - Ženský akt
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč