42. Karlův most
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč