42. Kodet Kristián *1948
grafika, kombinovaná technika na papíře, Akt ženy, číslováno 6/10, signováno DU, rozměr 24 x 34 cm, paspartováno, rámováno 43 x 55 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč