42. Malíř 20. století
Český krajinář 20. století, olej na plátně fixováno kartonu, Krajina s chalupami, malba českého krajináře první pol. 20.stol., 20x16 cm, rám 30x27 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč