42. Malíř 20. století

Český krajinář 20. století, olej na plátně fixováno kartonu, Krajina s chalupami, malba českého krajináře první pol. 20.stol., 20x16 cm, rám 30x27 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč