42. Moser - Nocturno
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 55,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč