Bez názvu

Autor: Jan Wolf
(1941 Brno - 2016 Brno)

signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 45,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 68,5 x 50,5

Konec dražby: 06.02.2024 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč