251. Ovoce
Autor: ? Veverka
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč