Matka s dítětem
Autor: Karin Borgström
(1903 Švédsko - 1987)
signováno vlevo dole, štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 63,5 x 55,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč