249. Kompozice s figurami
Autor: Valdemar Vennersten
(1907)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 75,5
Konec dražby: 17.04.2023 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč