Portét dívky
Autor: Christian Björn Larsen
(1931 - 1993)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 37
Konec dražby: 22.10.2023 16:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč