Labutě
Autor: Bertil Wildbrandt
(1914 - 1988)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 31 x 41
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 45,5 x 56
Konec dražby: 19.12.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč