Kolonáda
Autor: Gunner Theander
(1894 Švédsko - 1975)
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 47 cm, výška: 26 cm, rámování: 29 x 49,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč