Corpus Christi Oxford College

Autor: Ernest Walbourn
(1872 Londýn - 1927)

autorský štítek na reverzu,rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 39
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2023 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč