144. Chalupy u rybníka
Autor: K.K. Farský
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 59 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč