260. Grafické listy 2 ks
Autor: Nicolaes Visscher
(1618 Amsterdam - 1709)
Aer (Vzduch)
Terra (Země) (autor: Cornelis van Dalen/rytec: Nicolaes Visscher I.)
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina
Šířka: 12,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč