18. Babička s vnučkou
Autor: ? Schiller
signováno vlevo dole, původní ozdobný rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 50 cm
Konec dražby: 07.02.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč