Luvík XVI. před popravou
Autor: Carl Deviens
signováno v tisku vpravo dole
Technika: mědirytina, datace: 1793
Šířka: 32 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč