Ve městě
Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1914
Šířka: 27,5 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč