Na řece
Autor: Jindřich Veselka
(1927 Praha - ?)
signováno vpravo dole, na revers štítku, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34 x 37
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč