Autoportrét
Autor: František Hofman
(1891 Přeštice - 1969 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 74,5 cm, výška: 90,5 cm
Konec dražby: 08.04.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč