43. Černý Jaroslav 1904-1984
olej na desce, sig. VD, Zimní vesnice rozměr 34 x 48,5 cm, rámováno 49 x 63,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč