3-ramenný svícen

Autor: Dux Royal
(1853)

Bíle glazovaný porcelánový svícen se zlacením. Značeno zespodu.
Výška: 24 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč