123. 3-ramenný svícen
Autor: Dux Royal
(1853)
Bíle glazovaný porcelánový svícen se zlacením. Značeno zespodu.
Výška: 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč