28. Jelínci
Autor: Dux Royal
(1853)
Glazovaný porcelán, značeno vespod.
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč