Jelínci

Autor: Dux Royal
(1853)

Glazovaný porcelán, značeno vespod.
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč