43. E. Minaříková - Chalupa u vody
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 42
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 01.03.2021 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč