43. J. N. Pavlíček - Mezi chalupami
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 45,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 50,5 x 58,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč