43. Pohled na Brno
signováno a datováno vlevo dole, pohled na Brno ze severní vyhlídky parku Špilberk na město Brno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč