43. Prokop Josef 1889-1969

olej na kartonu, Stromořadí, sig. PD, datováno 31, rozměr 39x50cm, rámováno53,5x64,5cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč