43. Váchal Josef (1884-1969)
dřevoryt Olenka Loutocká In Memoriam, signováno PD J. Váchal 46, paspartováno, rámováno, rozměr 14,5 x 20 cm, rám 29 x 35 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč