107. U potoka v lese

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

volný list, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1969
Šířka: 35 cm, výška: 48 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč