135. Sušení sena

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signovíno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč