30. Cesta alejí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč