30. Cesta alejí

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 57 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč