96. Stehlík - Obzor
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 28 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč