300. Vzduch

Autor: Jacopo Amigoni
(1682 Itálie - 1752 Madrid)

vydavatel: Johann Georg Hertel
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina
Šířka: 19,5 cm, výška: 31 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.03.2024 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč