Klaun
Autor: Petr Pichl
(1946 Praha)
Datace: 1991
Šířka: 28 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30,5 x 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč