190. Lvice
Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)
Signováno, datováno vpravo dole, zaskleno, rám poůvodní poškozený.
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 15:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč