68. Mořský příboj
Autor: Justich Rainhold
(1885 Praha - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1910
Šířka: 42 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč