2. Řeka
Autor: Květa Rybníčková
(1957)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 90 cm, výška: 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 17.5.2021 19:38:05 |
1 Kč | 27.3.2021 18:50:20 |