Potůček
Autor: George Flemwell
(1865 - 1928)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1895
Šířka: 37 cm, výška: 31 cm, rámování: 46,5 x 52
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč