Bez názvu I.
Autor: Jaroslav Serpan
(1922 Karlštejn - 1976 Pyreneje)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 54 cm, rámování: 81 x 64,5 cm
Konec dražby: 12.06.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč