72. Bez názvu V.
Autor: Jaroslav Serpan
(1922 Karlštejn - 1976 Pyreneje)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 72 x 56 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč