Dvě krávy
Autor: Adolf Chelius
(1856 - 1923)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1908
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 26
Konec dražby: 23.05.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč