Městský výjev
Autor: Kristian Bjulver
(1910 Dánsko)
signováno vpravo dole, na několika místech vypadaná malba, rámováno, přiložené lístky: účet, informace o autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 57 cm, rámování: 72 x 82
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 19.12.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč