Anekdota II.
Autor: Jan Vyčítal
(1942 Praha - 2020 Praha)
Signováno vlevo dole tužkou, zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 13,5 cm, výška: 13,5 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč