Od Liščína

Autor: Václav Hrbek
(1930 Mělník - 1991)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tuš
Šířka: 68 cm, výška: 29 cm, rámování: 50,5 x 87
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč