439. Keramický talíř
Značeno vrytým podpisem, průměr 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč