44. Bakla Emanuel 1878-1943
olej na plátně, Krajina, sig. PD, rozměr 72,5 x 94 cm, rámováno, poškozený rám94,5 x 116,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč