44. Kostelík
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 44 cm, výška: 31 cm, rámování: 41,5 x 54,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč