44. Krajina před bouří
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 47 cm, rámování: 59,5 x 76,5 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč