44. Macoun Gustav 1892-1934

olej na plátně, Trosky, sig. VD, vynikající malba Slavíčkova žáka kolem roku 1915/1920, rozměr 85 x 64 cm, původní zachovalý zlacený rám 98 x 78 cm, pravost konzultována s PhDR. Mgr. Michaelem Zachařem

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 19 000 Kč