44. Macoun Gustav 1892-1934
olej na plátně, Trosky, sig. VD, vynikající malba Slavíčkova žáka kolem roku 1915/1920, rozměr 85 x 64 cm, původní zachovalý zlacený rám 98 x 78 cm, pravost konzultována s PhDR. Mgr. Michaelem Zachařem
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 19 000 Kč